Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaz spor okullarına yoğun ilgi

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NİN İLÇEDE YAŞAYAN GENÇLER VE ÇOCUKLARIN SPOR, EĞLENCE VE EĞİTİMLE DOLU BİR YAZ GEÇİRMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN BAŞLATTIĞI YAZ SPOR OKULLARI’NDA EĞİTİMLER YOĞUN KATILIMLA DEVAM EDİYOR.

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NİN İLÇEDE YAŞAYAN

Eyüpsultan Belediyesi’nin ilçede yaşayan gençler ve çocukların spor, eğlence ve eğitimle dolu bir yaz geçirmelerini sağlamak için başlattığı Yaz Spor Okulları’nda eğitimler yoğun katılımla devam ediyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Eyüpsultanlı çocuklar yazın keyfini doyasıya çıkarıyor. Çocukların fiziksel gelişimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel açıdan daha donanımlı hale gelmelerini sağlayan Eyüpsultan Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu başladı.

10 farklı branşta spor eğitimleri

1 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Yaz Spor Okulu’nda 4 -14 yaş arasındaki çocuklar yüzme, buz pateni, futbol, karate, basketbol, voleybol, okçuluk, tenis, kaykay, jimnastik eğitimlerini ücretsiz olarak alıyor.

Eyüpsultanlı gençler ve çocuklar, belediyenin bu hizmetleri sayesinde, yaz boyunca çeşitli sportif faaliyetlerde bulunup, sosyal çevrelerini genişleterek özgüvenlerini artırıyor.