Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tuzla’daki fabrika yangınına ilişkin Valilik’ten açıklama: “Ölen ya da yaralanan yok”

TUZLA’DA BULUNAN OTOMOTİV FABRİKASINDA ÇIKAN VE İTFAİYE EKİPLERİNİN MÜDAHALESİNİN SÜRDÜĞÜ YANGINA İLİŞKİN İSTANBUL VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI. AÇIKLAMADA, YANGININ ORMANLIK ALANA SIÇRAMAMASI İÇİN GEREKLİ TEDBİRLERİN ALINDIĞI VE İLK BELİRLEMELERE GÖRE ÖLEN YA DA YARALANANIN OLMADIĞI KAYDEDİLDİ.

TUZLA’DA BULUNAN OTOMOTİV FABRİKASINDA

Tuzla’da bulunan otomotiv fabrikasında çıkan ve itfaiye ekiplerinin müdahalesinin sürdüğü yangına ilişkin İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Açıklamada, yangının ormanlık alana sıçramaması için gerekli tedbirlerin alındığı ve ilk belirlemelere göre ölen ya da yaralananın olmadığı kaydedildi.

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve otomobil parçaları üretilen bir fabrikada yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi sürerken, İstanbul Valiliği tarafından yangına ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, “17.06.2024 Salı günü saat 12.50 sıralarında Tuzla ilçesi Aydınlı Mahallesi Deri Sanayi Yolu Sokak’ta bulunan fabrikalar bölgesinde yangın çıkmıştır. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve AFAD KRBN ekibi sevk edilmiştir. Yangına itfaiye ekipleri müdahale etmektedir. Öte yandan, yangının ormanlık alana sıçramaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Yangında, ilk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan bulunmamakta olup, gelişen süreçle ilgili bilgilendirme paylaşımları Valiliğimizce yapılacaktır” ifadelerine yer verildi.