Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Trump en güvendiği ismi seçti: 28 yaşındaki Margo’nun Melania’ya benzerliği dikkat çekiyor

Kasım ayında yapılacak başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin adayı olarak tekrar Beyaz Saray’a girmek için mücadeleye hazırlanan Donald Trump kurmaylarını seçmeye başladı… Trump’ın sağ kolu olarak seçtiği 28 yaşındaki Margo Martin gündem oldu…

Kasım ayında yapılacak başkanlık

ABD’de Cumhuriyetçilerin adayı olarak Kasım ayında yapılacak seçimlere hazırlanan Donald Trump’ın sağ kolu olarak seçtiği 28 yaşındaki Margo Martin uluslararası kamuoyunda gündem oldu… 

Trump’ın eşi Melani Trump’a olan benzerliğiyle dikkat çeken Martin, önceki gün Trump’ın rüşvet iddialarıyla yargılandığı ABD’de görüntülendi. Trump’ın heyetiyle birlikte mahkeme salonuna giren Martin, Trump’a destek verdi.

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla tanınan ve giderek ünlenen Martin’in siyah takım elbise ile mahkeme salonuna girdiği görülürken saçının da yapılı olmasına dikkat çekildi. Martin’in Trump “İletişim danışmanı yardımcısı” olarak görev aldığı belirtildi.

Instagram üzerinden çok sayıda takipçisi olan Martin, geçen yıl ABD medyasını da şaşırtmıştı… Geçen yıl Trump ile ilgili başka bir davada da mahkeme salonuna gelen Martin’i Melani Trump zanneden Amerikan medyası yanlış haber vererek tepki çekmişti.

Oklahoma doğumlu olan Martin, Trump’ın ABD Başkanlığı sırasında Save America PAC isimli oluşumun İletişim Direktörü Yardımcısı olarak görev yapmış ve e-posta ile tanıtım yaparak ülke çapında mitinglerin düzenlenmesine katkıda bulunmuştu. Martin, Trump’ın görev süresinin son basın toplantısında da soruları yanıtlayarak dikkatleri üzerine çekmişti. 

Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra Trump’ın en güvendiği isimlerden biri olan Martin, son dönemde sık sık Trump ailesiyle davetlere ve etkinliklere katılıyor.