Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sinem Erdoğan ay-yıldızlı formayı garantiledi

ÇAYIROVA BELEDİYESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ SPORCUSU SİNEM ERDOĞAN, KONYA’DA DEVAM EDEN TÜRKİYE KİCK BOKS ŞAMPİYONASI’NDA BİRİNCİ OLARAK, AĞUSTOS AYINDA MACARİSTAN’DA DÜZENLENECEK DÜNYA GENÇLER KİCK BOKS ŞAMPİYONASI’NDA MİLLİ TAKIM FORMASINI GİYEREK TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETMEYİ GARANTİLEDİ.

ÇAYIROVA BELEDİYESİ EĞİTİM SPOR

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü sporcusu Sinem Erdoğan, Konya’da devam eden Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda birinci olarak, ağustos ayında Macaristan’da düzenlenecek Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda milli takım formasını giyerek Türkiye’yi temsil etmeyi garantiledi.

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü Kick Boks sporcusu Sinem Erdoğan, başarılarına bir yenisini daha ekledi. 1-9 Temmuz Tarihleri arasında Konya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılan Sinem Erdoğan, yarıştığı +70 KG Full Contact stilde bir kez daha Türkiye Şampiyonu olarak Çayırova’ya büyük bir gurur yaşattı. Sinem Erdoğan yakaladığı bu başarıyla birlikte, ağustos ayında Macaristan’da düzenlenecek olan Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeyi de garantiledi.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, yaptığı açıklamada Şampiyon Sinem Erdoğan’ı ve antrenörünü tebrik ederken, milli takım forması altında da başarılarının devamını diledi.