Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Serdivan Belediyesi Yaz Spor Okulları açıldı

SERDİVAN BELEDİYESİ’NİN ÜCRETSİZ OLARAK DÜZENLEDİĞİ YAZ SPOR OKULLARI’NIN AÇILIŞ TÖRENİ COŞKULU BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİ. SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANI OSMAN ÇELİK’İN DE KONUŞMA YAPTIĞI TÖRENE ÇOCUKLAR VE AİLELERİ BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ. TÖRENDE YAZ SPOR OKULLARINDA EĞİTİM GÖRECEK OLAN ÇOCUKLARA FORMALARI DA TESLİM EDİLDİ.

SERDİVAN BELEDİYESİ'NİN ÜCRETSİZ OLARAK

Serdivan Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Spor Okulları’nın açılış töreni coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik’in de konuşma yaptığı törene çocuklar ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Törende yaz spor okullarında eğitim görecek olan çocuklara formaları da teslim edildi.

Futbol, voleybol, basketbol ve jimnastik branşlarında eğitim imkanı sunan Yaz Spor Okulları’na 8-15 yaş arası çocuklar katılıyor. Alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından gerçekleştirilen eğitimler sırasında çocuklar, sporun temel prensiplerini öğrenmenin yanı sıra, takım çalışması, disiplin ve fair-play gibi önemli değerleri de kazanma imkanı bulacaklar.

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik yaptığı açılış konuşmasında, “Seçimlerde de söz verdiğimiz üzere çocuklarımızı ve gençlerimizi spor yapmaya teşvik edeceğiz. Bu kapsamda düzenleyeceğimiz yaz spor okullarından evlatlarımız ücretsiz olarak faydalanabilecek. Evlatlarımızı tüm olumsuzluklardan uzak tutmak ve sağlıklı bir nesil yetiştirebilmek için üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize ücretsiz yaz spor okullarımızda başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.