Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sakarya Büyükşehir meclisi toplanıyor: 39 gündem maddesi karara bağlanacak

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ 8 TEMMUZ PAZARTESİ GÜNÜ TOPLANIYOR. TOPLANTIDA 39 GÜNDEM MADDESİ KARARA BAĞLANACAK. MECLİSTE ‘ŞEHİR KÜTÜPHANESİ’ PROJESİNİN YAPIMI İÇİN MİTHATPAŞA’DA BULUNAN 7 BİN METREKARELİK ALANIN KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NA TAHSİSİ İÇİN BAŞKAN ALEMDAR’A YETKİ VERİLECEK.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ 8

Sakarya Büyükşehir Meclisi 8 Temmuz Pazartesi günü toplanıyor. Toplantıda 39 gündem maddesi karara bağlanacak. Mecliste ‘Şehir Kütüphanesi’ projesinin yapımı için Mithatpaşa’da bulunan 7 bin metrekarelik alanın Kültür ve Turizm Bakanlığı’na tahsisi için Başkan Alemdar’a yetki verilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 8 Temmuz Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda, saat 14.00’da başlayacak toplantıda komisyon raporları, imar planı değişiklikleri ve ilçe belediye meclis kararları gündeme gelecek. Meclis üyeleri 39 gündem maddesini karara bağlayacak. Meclis üyelerinin bir önceki oturuma ait komisyon raporlarını ve ilçe belediyelerinden Büyükşehir Meclisi’ne gelen kararları oylayacağı toplantıda, ‘Şehir Kütüphanesi’ projesinin yapımı için Mithatpaşa’da bulunan 7 bin metrekarelik alanın Kültür ve Turizm Bakanlığı’na tahsisi için Başkan Alemdar’a yetki verilecek. Şehrin en büyük sanat yatırımı olacak proje için süreç resmen başlayacak.