Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Red Bull Yağlı Direk coşkusu Beykoz’da yaşandı

HER YIL BİRBİRİNDEN RENKLİ ANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPAN RED BULL YAĞLI DİREK’TE KAZANAN BELLİ OLDU. KABOTAJ BAYRAMI KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE KATILIMCILARIN YAĞLANMIŞ BİR DİREĞİN UCUNDAKİ TÜRK BAYRAĞINA ULAŞMAK İÇİN MÜCADELE ETTİĞİ ETKİNLİK, BU YIL 7 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ İSTANBUL BEYKOZ’DA, ŞİŞECAM FABRİKASI İSKELESİ’NDE GERÇEKLEŞTİ. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YAPILAN ETKİNLİĞİN KAZANANI ZAFER AYYILDIZ OLDU.

HER YIL BİRBİRİNDEN RENKLİ

Her yıl birbirinden renkli anlara ev sahipliği yapan Red Bull Yağlı Direk’te kazanan belli oldu. Kabotaj Bayramı kutlamaları çerçevesinde katılımcıların yağlanmış bir direğin ucundaki Türk bayrağına ulaşmak için mücadele ettiği etkinlik, bu yıl 7 Temmuz Pazar günü İstanbul Beykoz’da, Şişecam Fabrikası İskelesi’nde gerçekleşti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile yapılan etkinliğin kazananı Zafer Ayyıldız oldu.

Her yıl Kabotaj Bayramı kutlamaları çerçevesinde hem izleyenlere hem de katılımcılara eğlenceli anlar yaşatan Red Bull Yağlı Direk heyecanı Beykoz’da yaşandı. Ülkemizde bir klasik haline gelen etkinlikte, yağa bulanmış direğin ucundaki Türk bayrağını almayı başaran Zafer Ayyıldız mücadelenin kazananı oldu.

Beykoz Şişecam Fabrikası İskelesinde gerçekleşen etkinlikte, katılımcıların 40 derecelik bir açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış direğin ucundaki Türk bayrağını almaya çalıştığı zorlu görevi takip eden binlerce kişi eğlenceli anlara tanıklık etti.

Türkiye’de bir klasik haline gelen Red Bull Yağlı Direk’te katılımcılar, 40 derecelik bir açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış 12 metre uzunluğundaki direğin ucundaki Türk bayrağını almaya çalışıyor. Katılımcıların sırayla direğin en ucuna koştuğu yarışmada ayakta kalıp Türk bayrağını alan ilk kişi günün kahramanı oluyor.