Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pentagram senfoni orkestrası eşliğinde İzmir ve Bursa’da

EFSANE TÜRK HEAVY METAL GRUBU PENTAGRAM, İZMİR VE BURSA’DA DİNLEYİCİLERİYLE BULUŞUYOR. NİGHT FLİGHT SYMPHONY ORCHESTRA & CHOİR EŞLİĞİNDE 3 AĞUSTOS’TA İZMİR KÜLTÜRPARK AÇIK HAVA TİYATROSU VE 15 AĞUSTOS’TA BURSA KÜLTÜRPARK AÇIKHAVA TİYATROSU’NDA GERÇEKLEŞECEK PENTAGRAM KONSERLERİNİN BİLETLERİ BİLETİNAL’DA SATIŞA ÇIKTI.

EFSANE TÜRK HEAVY METAL

Efsane Türk heavy metal grubu Pentagram, İzmir ve Bursa’da dinleyicileriyle buluşuyor. Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde 3 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu ve 15 Ağustos’ta Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Pentagram konserlerinin biletleri Biletinal’da satışa çıktı.

Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony, Türkiye’nin en iyi gruplarından Pentagram’ı yeni gösterisiyle bir kez daha ağırlıyor. Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde 3 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu ve 15 Ağustos’ta Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Pentagram konserlerinin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinal’da satışa çıktı.

1986 yılında Hakan Utangaç ve Cenk Ünnü tarafından kurulan Pentagram, ilk albümünü 1990 yılında dinleyicilerle buluşturdu. Pentagram’ın yükselişi Ogün Sanlısoy’un katılımı ve ‘Trail Blazer’ adlı albümün çıkışıyla sürdü. Grup, 1995 yılında Danimarka’da gerçekleşen üç konserle uluslararası müzik dünyasında da adını duyurdu. 2002 yılında ise Türkçe sözlü albüm “Bir”, Böcek Yapım etiketi ile albüm raflarındaki yerini aldı. Tamamen Türkçe sözlü olan bu albümle birlikte grup yine bir ilke imza atmış oldu. Grubun günümüz kadrosuyla yaptıkları ilk beste “Bu Düzen Yıkılsın” da 30 Ekim 2020 tarihinde dijital platformlardan yayımlandı.