Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Minik Yüzücüler Gaziosmanpaşa Yüzme Şenliği’nde buluştu

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ YÜZME KURSUNDA EĞİTİM GÖREN 500 ÖĞRENCİ, AİLELERİNİN DE KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN YÜZME ŞENLİĞİNDE YETENEKLERİNİ SERGİLEDİ. ETKİNLİĞİN ARDINDAN GENÇ SPORCULARA SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ.

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ YÜZME

Gaziosmanpaşa Belediyesinin düzenlediği yüzme kursunda eğitim gören 500 öğrenci, ailelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen yüzme şenliğinde yeteneklerini sergiledi. Etkinliğin ardından genç sporculara sertifikaları takdim edildi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 8-9 Haziran tarihlerinde düzenlenen yüzme şenliğine toplamda 500 çocuk katıldı. Şenliğin ilk gününe Küçükköy Yüzme Havuzu ve Fitness Merkezi ev sahipliği yaparken, ikinci gün yarışmaları Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. İki aylık eğitimlerin ardından öğrencilerin gelişimlerinin gözlenmesi ve aileleriyle keyifli vakit geçirmeleri amacıyla düzenlenen etkinlik, heyecanlı anlara sahne oldu. Aileler de müsabakaları tribünden izleyerek çocuklarına destek verdi.

Etkinlik hakkında bilgi veren Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Eğitmeni Edanur Kartal, “İki ay boyunca tesislerimizde toplamda 16 ders alan öğrencilerimizin, dönem sonunda gelişimlerini ailelerine göstermek adına yüzme şenliğimizi gerçekleştirdik. Sıfırdan yüzmeye başlayan öğrencilerimizin performansları, aileleri kadar bizleri de mutlu ediyor. Umuyorum ileride başarılı sporcular olarak onları izleriz. Etkinliğe katılan herkese teşekkür ederiz” dedi.