Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kendisini almayan minibüs şoförünü aracıyla takip edip tepki gösterdi

İstanbul Ataşehir’de, durdurduğu minibüsün kendisini almadığını iddia eden adam, olaya sinirlenerek aracına bindi ve takibe başladı. Minibüsü yolda aradığı anları cep telefonu ile anbean, film gibi kayda alan vatandaş, aradığı minibüsü bulunca …

İstanbul Ataşehir'de, durdurduğu minibüsün

İstanbul Ataşehir’de, durdurduğu minibüsün kendisini almadığını iddia eden adam, olaya sinirlenerek aracına bindi ve takibe başladı. Minibüsü yolda aradığı anları cep telefonu ile anbean, film gibi kayda alan vatandaş, aradığı minibüsü bulunca aracıyla önünü kesti. Şoföre ‘neden beni almadın’ diye tepki gösteren kişiye, şoförün, ‘seni almadım özür dilerim, sen buraya kadar geldin ya sana helal olsun’ demesiyle tartışma sonlandı.

TAKİP ANLARINI FİLM GİBİ KAYDA ALDI

Çalıştığı kuyumcu dükkanından çıkıp evine gitmek isteyen Erdem Öztürk, iddiaya göre kendisini almayan minibüs sürücüsüne öfkelendi. Tekrar dükkana dönen Öztürk, kolu alçıda olmasına rağmen otomobiline binerek yola çıktı. Minibüsün peşinden otomobiliyle gittiği anları cep telefonu ile kayda almaya başladı. Peşinde olduğu minibüse rastlayınca önünü kesti ve şoförün yanına gitti. Erdem Öztürk, o kadar öfkeliydi ki minibüs şoförü olup bitene anlam veremedi.

“BENİ ALMADIĞIN İÇİN SANA İNAT ÖNÜNÜ KESTİM”

Minibüs şoförüne ‘beni gördün ama almadın, neden almadın sebebini söyle. Kolum alçılı olmasına rağmen sana inat gittim arabayı aldım önünü kestim’ diyerek tepki gösterdi. Minibüs şoförü ise ‘ben seni hayatımda ilk defa gördüm, seni görmesek almasak suç mu?’ diyerek kendisini savundu. Öztürk’ün kendisinden özür dilemesini istemesi üzerine minibüs şoförü, ‘seni almadım özür dilerim, sen buraya kadar geldin ya sana helal olsun, eli öpülecek adamsın’ diyerek özür diledi. Yaşadığı tartışmayı da telefon kamerası ile kayda alan Öztürk tartışmanın sonlanmasıyla otomobiline binip yoluna devam etti. Şoförün sakin tavırları olayın büyümesini engelledi.

“KASIT OLDUĞU İÇİN GÜCÜME GİTTİ”

Yaşanan olay hakkında konuşan Erdem Öztürk, “Kolum kırık olduğu için hastanede randevum vardı işten izin aldım çıktım. Biz Ataşehir’de kuyumcuyuz aracım da dükkandaydı. Elim sakat çok da trafik var diye aracı almak istemedim. Minibüs bekliyordum, minibüs geldi ama el kaldırdığım halde durmadı. Hem de bu alçılı elimi kaldırdım. Benden 20 metre sonra bir bayan el kaldırdı ona durdu. Ona durunca ben de binebilmek için peşinden koştum ama gazlayarak gitti. Beni aynada gördüğü halde gitti. Ben de yıllardır uzun yol şoförlüğü yaptım İstanbul’da da çok şoförlük yaptım. Beni aynadan görmeme ihtimali yok. Burada kasıt olduğu için gücüme gitti. Koşarak dükkanıma gittim aracı aldım ve peşine düştüm. Sonra olanlar oldu. Özür dilettim kendimden çünkü ben haklıydım” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa