Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul’da Santa Maria Kilisesi’ndeki saldırıyla ilgili yeni detaylar orta çıktı

Kilisiye düzenlenen silahlı saldırının ardından yürütülen titiz soruşturma çerçevesinde yakalanan DEAŞ’lı terörist dahil hücrede yer alan 28 şüphelinin polisteki sorgusu sürüyor. ARAÇTAKİ PARMAK İZLERİ SORUŞTURMA DOSYASINA GİRECEK Saldırının …

Kilisiye düzenlenen silahlı saldırının

Kilisiye düzenlenen silahlı saldırının ardından yürütülen titiz soruşturma çerçevesinde yakalanan DEAŞ’lı terörist dahil hücrede yer alan 28 şüphelinin polisteki sorgusu sürüyor.

ARAÇTAKİ PARMAK İZLERİ SORUŞTURMA DOSYASINA GİRECEK

Saldırının şifrelerini çözmek için çalışan ekipler, teröristlerin olay yerine giderken kullandıkları ‘kayıp’ otomobille ilgili yeni detaylara ulaştı. 2022 yılında ülkeye giriş yaptığı saptanan ve yaklaşık bir yıldır PTS (Plaka Tanıma Sistemi) kayıtlarında trafik izi düşmeyen Polonya plakalı otomobil, Beylikdüzü’nde otluk bir alanda terk edilmiş halde bulundu.Araçtan elde edilen parmak izleri ile ilgili rapor soruşturma dosyasına girecek.

TANINMAMAK İÇİN SAKALLARINI KESTİLER

2 saldırgandan Rus uyruklu D.T.’nin tanınmamak için yanında taşıdığı tıraş makinesiyle sakalını kestiği, sakalları çöpe atamadan polis ekipleri tarafından yakalandığı da bir diğer ayrıntı olarak kayda geçti.

SALDIRGANLAR, SUŞİ DÜKKANINDA “GARSON” OLARAK ÇALIŞMIŞ

SALDIRI ÖNCESİ KİLİSE ÇEVRESİNDE KEŞİF YAPMIŞLAR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa