Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nun ulaşım sponsoru GetirAraç oldu

DAKİKALIK VE GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA PLATFORMU GETİRARAÇ, HARBİYE CEMİL TOPUZLU AÇIK HAVA TİYATROSU’NUN BU SENE DE ULAŞIM SPONSORU OLDUĞUNU DUYURDU.

DAKİKALIK VE GÜNLÜK ARAÇ

Dakikalık ve günlük araç kiralama platformu GetirAraç, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nun bu sene de ulaşım sponsoru olduğunu duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ ile iş birliğine gidildi. Bu yıl 1 milyonu aşkın ziyaretçi ağırlaması beklenen Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nun geçen seneden sonra tekrar ulaşım sponsoru oldu.

GetirAraç CEO’su Emre Ayyıldız sponsorluk ile ilgili, “Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nun ulaşım sponsoru olarak, şehrimizin kültürel yaşamına katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. GetirAraç olarak, şehrimizin kültür mirasını desteklemeye ve toplumun sanatla buluşmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Anlaşma kapsamında İbrahim Maalouf, Kenan Doğulu, Buena Vista All Stars, Bülent Ortaçgil, Chris Isaak, Mert Demir, Evgeny Grinko gibi ilgi gören konserlere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’na GetirAraç ile gelen tüm sanatseverler; yüzde 30 indirimden faydalanabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca etkinlik alanının girişindeki GetirAraç’a özel ücretsiz park alanından da yararlanabiliyor. Etkinlik alanındaki GetirAraç standını ziyaret eden kullanıcılar, etkinlikler öncesinde keyifli anlar yaşarken hediye çarkından da sonraki kullanımlar için indirim kazanabiliyor.