Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Garanti BBVA Yatırım, ‘En İnovatif Aracı Kurum’ seçildi

GARANTİ BBVA YATIRIM, EKONOMİ DERGİSİ GLOBAL ECONOMİCS TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘THE ANNUAL GLOBAL ECONOMİCS AWARDS 2024’TE, ‘EN İNOVATİF ARACI KURUM’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

GARANTİ BBVA YATIRIM, EKONOMİ

Garanti BBVA Yatırım, ekonomi dergisi Global Economics tarafından düzenlenen ‘The Annual Global Economics Awards 2024’te, ‘En İnovatif Aracı Kurum’ ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından Garanti BBVA Yatırım, Londra merkezli ekonomi dergisi Global Economics tarafından düzenlenen dünyanın prestijli ekonomi ödüllerinden biri olan ‘The Annual Global Economics Awards 2024’te, ‘En İnovatif Aracı Kurum’ ödülüne layık görüldü.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Yatırım Genel Müdürü Sinem Edige, “Kurum olarak, tecrübeli kadromuz ve güçlü teknolojik altyapımızla müşterilerimize yatırım bankacılığı hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz finansal ürünler ve hizmetlerin yanı sıra yenilikçi yatırım araçları ve stratejileriyle sektörümüzde öncü çalışmalara imza atıyoruz. Teknoloji ve inovasyonu kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor onlara özel çözümler geliştirerek güncel ve etkili yatırım araçlarını sunuyoruz. Global Economics gibi farklı kategorilerde dünya çapında gerçekleştirdiği değerlendirmelerle uluslararası finans sektöründe referans kabul edilen bir yayın tarafından seçilmek bizi mutlu etti. Uluslararası çapta prestijli ödüllerin verdiği motivasyonla müşterilerimizin iş süreçlerine ve verimliliğine katkı sağlayacak, fark oluşturan yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.