Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan adaylık açıklaması: Haziranda yeni başkan olacak

Kalamış’taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’ndeki Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan adaylık açıklaması geldi. Ali Koç , “Haziran ayında yeni bir başkanımız ve yeni bir yönetimimiz olacak.” diyerek adaylık …

Kalamış'taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz

Kalamış’taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’ndeki Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘tan adaylık açıklaması geldi. Ali Koç , “Haziran ayında yeni bir başkanımız ve yeni bir yönetimimiz olacak.” diyerek adaylık tartışmalarına son noktayı koydu.

“BU KARARIM FENERBAHÇE’NİN HAYRINA”

Ali Koç, “Başkanlığımın devamına dair teveccühünüze teşekkür ederim. Onur duydum, gururlandım ancak Allah’ın izniyle haziran ayında yeni bir başkanımız ve yeni bir yönetimimiz olacak. Bu kararımın Fenerbahçe’nin hayrına olduğuna inanın.” ifadelerini kullandı.

SADETTİN SARAN AÇIKLAMASI

Başkan Koç, “Şampiyonluğa giderken imza toplamak neyin nesi? deniyor. Sadettin Saran, benim bir dönem daha devam etmem gerektiğini ve kendisinin aday olmak istemediğini söyledi. Ben de devam etmeyi düşünmediğimi ve aday olmasının iyi olacağını söyledim. İmzayı toplamasının gerekli olduğunu biz söyledik.” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor