Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eski yöneticiler, Fenerbahçe’nin ligden çekilmesine karşı: Ali Koç’tan Ankara çıkarması

Fenerbahçe yönetimi, eski yöneticilerle iftar yemeğinde buluşurken, ligden çekilme konusunda fikir alışverişi yapıldı. Öte yandan, Başkan Ali Koç, Ankara’ya giderek temaslarda bulundu.

Fenerbahçe yönetimi, eski yöneticilerle

Fenerbahçe yönetimin önceki akşam olağanüstü genel kurula dair fikir istişaresi amacıyla, eski yöneticilere verdiği iftar yemeğinin detaylarına SÖZCÜ ulaştı.

Pek çok ismin söz alarak fikirlerini belirtirken hemen herkes Fenerbahçe’nin yaşadıklarının artık dayanılmaz seviyeye geldiğini vurguladı ancak ligden çekilme gibi bir kararın doğru olmayacağı ifade edildi.

Ayrıca Ali Koç’un haziran ayındaki seçimde görevi bırakma kararını geri alması gerektiği vurgulandı.

ALİ KOÇ’A ‘DEVAM ET’ BASKISI

“Savaşa girerken lider değiştirilmez” ifadesi kullanıldı. Buna karşın Koç, kararının kesin olduğunu, aksi bir durumda başkanlığa devam etmek için kriz çıkardığı algısının yapılacağını kaydetti.

Yönetimin konuşulanları not aldığı öğrenildi. Ali Koç, tüm camiayı dinleyeceklerini ve bir yol planı hazırlayıp genel kurulda kongre üyelerine sunacaklarını ifade ederken “Hiçbir şey yapmadan yola devam etmek en kötü seçenektir” diye konuştu.

ŞEKİP MOSTUROĞLU: TÜZÜĞE AYKIRI

Eski yöneticilerden Şekip Mosturoğlu da katılımcılar arasındaydı.

Mosturoğlu, ligden çekilme kararının hukuki sonuçları hakkında görüşlerini paylaştı, bunun kulüp tüzüğündeki kuruluş maddesine aykırı olduğunu anlattı. Eski asbaşkan, TFF içinde FETÖ yapılanmasının devam ettiğini, federasyonda temizlik yapılmadığını, yaşananların da bunun göstergesi olduğunu belirtti.

ALİ KOÇ’TAN ANKARA ÇIKARMASI

Başkan Ali Koç dün Ankara’daydı.

Bir dizi bürokrata ziyarette bulunan Koç daha sonra Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği’nin düzenlediği organizasyona katıldı. Fenerbahçe Başkanı burada sarı-lacivertli avukatların son dönemde yaşananlara dair görüşlerini aldı.