Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Düğün konvoyunda trafiği kapatan araçlara ceza yağdı

BURSA’DA GEÇTİĞİMİZ GÜN 2 AYRI DÜĞÜN KONVOYUNDAKİ KİŞİLER YOL KESEREK HALAY ÇEKTİ. DURUM ÜZERİNE HAREKETE GEÇEN EKİPLER, ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE TOPLAMDA 48 BİN 549 LİRA İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI.

BURSA'DA GEÇTİĞİMİZ GÜN 2

Bursa’da geçtiğimiz gün iki ayrı düğün konvoyundaki kişiler yol keserek halay çekti. Durum üzerine harekete geçen ekipler, araç sürücülerine toplamda 48 bin 549 lira idari para cezası uyguladı.

Geçtiğimiz gün merkez Osmangazi ilçesi Ali Ferruh Yücel Caddesi üzerinde yol kesen düğün konvoyundaki sürücüler Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince tek tek bulundu. 9 araca abart egzoz, makas atmak, grup halinde araç kullanmak, trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek ve trafiği gereksiz yere yavaşlatmak suçlarından toplamda 36 bin 567 lira idari para cezası uygulandı.

Öte yandan, Mudanya Bulvarı üzerinde yol kapatan düğün konvoyunda bulunan bir sürücüye 9 bin 912 lira idari para cezası kesilirken, bir diğer sürücüye ise 2 bin 70 lira idari para cezası kesilip ehliyetine el konuldu.

Emniyet açıklama yaptı

Bursa Emniyeti’nden yapılan açıklamada, “Sosyal medya üzerinden yapmış olduğunuz ihbarların hepsi Emniyet Müdürlüğümüzce değerlendirmeye alınarak gerekli yasal işlemler yapılmaktadır. Milletimizin huzurunu bozmaya yönelik her türlü ihlale karşı denetimlerimiz artarak devam edecektir. Kurallar sizi korkutmak için değil, korumak içindir. Uyulan her trafik kuralının bir nedeni, uyulmayanın da bir bedeli vardır” denildi.