Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dubai’de özel harekat yarışması! Suudi Arabistan takımı rehineyi yere düşürdü, Türk ekibi şov yaptı

BAE’de düzenlenen özel harekat yarışmasında Türk ekibi, 1 dakika 10 saniyede parkuru tamamlayıp başarılı bir performans imza attı. Yarışmanın en başarısız performansını gösteren takım ise Suudi Arabistan ekibi oldu. Birleşik Arap Emirlikleri’nin …

BAE'de düzenlenen özel harekat

BAE’de düzenlenen özel harekat yarışmasında Türk ekibi, 1 dakika 10 saniyede parkuru tamamlayıp başarılı bir performans imza attı. Yarışmanın en başarısız performansını gösteren takım ise Suudi Arabistan ekibi oldu.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenen özel harekat yarışması heyecanlı anlara sahne oldu. Ülkelerin özel hareket kuvvetlerinin katılarak çeşitli görevleri en hızlı şekilde bitirmeyi amaçladığı SWAT Challenge 2024’e Türkiye’den de katılım oldu.

TÜRK EKİBİ, 1 DAKİKA 10 SANİYEDE PARKURU TAMAMLADI

Türk ekibi parkuru tamı tamına 1 dakika 10 saniyede tamamlarken, en kötü performanslardan birine ise Suudi Arabistan ekibi imza attı.

SUUDİ ÖZEL HARAKAT, REHİNEYİ DÜŞÜRDÜ

Suudi Arabistan ekibi parkuru 4 dakikada tamamlarken, bir de bitiş çizgine gelmeden evvel taşıdıkları rehine maketini yere düşürdü. O anlar sosyal medyada yüksek sayıda etkileşim aldı.