Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Darıca’da ekipler mahallelerde köşe bucak temizlik yapıyor

DARICA BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖZEL OLARAK KURULAN EKİP, HER HAFTA FARKLI BİR MAHALLEDE KAPSAMLI BİR TEMİZLİK VE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİYOR. CADDE VE SOKAKLARI YIKAYIP SÜPÜREN EKİPLER BOŞ ARSALARI TEMİZLERKEN, PARKLARDA DA BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI YAPIYOR.

DARICA BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖZEL

Darıca Belediyesi tarafından özel olarak kurulan ekip, her hafta farklı bir mahallede kapsamlı bir temizlik ve bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor. Cadde ve sokakları yıkayıp süpüren ekipler boş arsaları temizlerken, parklarda da bakım onarım çalışması yapıyor.

Darıca Belediyesi tarafından yaz temizliği kapsamında özel olarak oluşturulan saha ekipleri her hafta farklı bir mahallede çalışmalarına devam ediyor. Park Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Sıfır Atık Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü gibi saha müdürlüklerinden oluşan ekipler, cadde ve sokaklardan parklara, boş arsalardan çöp konteynırlarına kadar her alanı köşe bucak temizliyor.

Her mahallede cadde cadde sokak sokak detaylı bir çalışma yapan ekipler, boş alan kalmayana kadar köşe bucak hummalı bir çalışma yürütüyor. Özellikle vatandaşların yaz aylarında sıkça vakit geçirdiği çocuk parklarında da çalışma yapan ekipler parkların daha hijyenik olması için yıkama ve dezenfekte çalışmasıyla birlikte bozulan ya da kırılan oyun gruplarının da bakım onarımlarını gerçekleştiriyor.