Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çayırova’da yabani otlar temizleniyor

ÇAYIROVA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, İLÇE GENELİNDE BOŞ ARAZİLERDE UZAYAN VE İLÇE SAKİNLERİNİ RAHATSIZ EDEN YABANİ OTLARIN TEMİZLİKLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR.

ÇAYIROVA BELEDİYESİ PARK VE

Çayırova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde boş arazilerde uzayan ve ilçe sakinlerini rahatsız eden yabani otların temizliklerini gerçekleştiriyor.

Çayırova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelmesiyle beraber başlattıkları yabani ot temizlik çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelindeki boş araziler, parklar, kavşak ile refüj alanları olmak üzere, yol ve kaldırımlarda da sürdürülen yabani ot biçim çalışmalarıyla birlikte ilçe sakinlerinin çevre konforu da artırılmış oluyor. Günün erken saatlerinde gruplar halinde çalışmaya başlayan ekipler, ilçedeki tüm mahallelerde sokak sokak yabani ot temizliği yapıyor. Yapılan yabani ot temizliği ile birlikte, ilçe sakinlerinin çevre konforu artırılırken, yaz aylarında vatandaşların en çok şikayet ettiği konulardan olan sinek ve haşere oluşumunun da önüne geçilmiş oluyor.