Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çalı Yolu’nda eksikler dolu

BURSA’DA SİYASİLERİN SEÇİM VAADİ OLAN VE SEÇİM SONRASI UNUTULAN ÇALI YOLU’NUN DURUMU, SÜRÜCÜLER VE YAYALARIN HAYATINI TEHLİKEYE ATIYOR. KONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPAN ÖNCEKİ DÖNEM OSMANGAZİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ CEMİL AYDIN, “KURUMLAR ARASI ANLAŞMAZLIK NETİCESİNDE ORTAYA ÇIKAN BEKLEME SÜRECİNİN BİR AN SONLANDIRILMASI ACİLİYET GEREKTİRİYOR” DEDİ.

BURSA’DA SİYASİLERİN SEÇİM VAADİ

Bursa’da Karayolları tarafından yapılan Çalı Yolu’ndaki eksikler sürücüler ve yayaların hayatını tehlikeye atıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan önceki dönem Belediye Meclis Üyesi Cemil Aydın, “Kurumlar arası anlaşmazlık neticesinde ortaya çıkan bekleme sürecinin bir an önce sonlandırılması aciliyet gerektiriyor” dedi.

Bursa’nın Nilüfer ilçesi Çalı Yolu’nda yapılan çalışmalarda yetersiz güvenlik önlemleri, yolu kullananların hayatını tehlikeye atıyor. Yerel seçimler sonrası durma noktasına gelen Çalı Yolu’nda tamamlanamayan kavşak; özellikle gece saatlerinde burayı kullanan sürücüleri tehlikeye sokuyor. Yol boyunca devam eden kaldırımların içler acısı durumu ise yayaların hayatını tehlikeye atıyor.

Çalı Yolu’nda kurumlar arası anlaşmazlıktan dolayı insan hayatının tehlikeye atıldığını ifade eden önceki dönem Osmangazi Belediye Meclis Üyesi Cemil Aydın, “Kurumlar arası anlaşmazlık neticesinde ortaya çıkan bekleme sürecinin bir an sonlandırılması aciliyet gerektiriyor. Büyükşehir ve Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün birbirlerine sorumluluk yükleme söylemlerinden ziyade durumdan vazife çıkararak güvenli bir ortamı sağlamaları elzemdir. Yaşanabilecek olumsuzluklardan sonra söylenecek sözün yapılacak çalışmaların çok da anlamı olmayacaktır” ifadelerini kullandı.