Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Burcu Güneş: Güvendiğim insanlar sırtımdan vurdu

Şarkıcı Burcu Güneş konuk olduğu bir programda, “En zorlandığım şey, güvendiğim insanların, yardım ettiğim ve en çok yanımda durması gereken sözleşmeli ortaklarımın sırtımdan vurması olmuştu” dedi.

Şarkıcı Burcu Güneş konuk

 

Burcu Güneş, konuk olduğu bir programda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Güneş’in açıklamalarından satır başları: 

“Benim en zorlandığım şey, güvendiğim insanların, yardım ettiğim ve en çok yanımda durması gereken sözleşmeli ortaklarımın arkamdan vurması olmuştu.”

“Piyasadan soğutan, ‘Hiç müzik yapmasam da gidip bir sayfiye yerinde yaşasam’ dediğim günler oldu.” 

“Projelerimin başka şarkıcılara anlatılması, dinletilmesi, anlattığım kliplerin ve imaj çalışmalarının başkalarına uygulanması, bazı işlerin engellenmeye çalışılması gibi çok fazla şeyle karşılaştım.”

“Benim en zorlandığım şey, güvendiğim insanların, yardım ettiğim ve en çok yanımda durması gereken sözleşmeli ortaklarımın arkamdan vurması olmuştu.”

“HİÇ ESTETİĞİM YOK”

“Hiç estetiğim yok. Sadece oyuncuların uyguladığı o hafif botokslardan yaptırıyorum.”

“SİMGE, ZEYNEP BASTIK VE SENA ŞENER…”

“Simge, Zeynep Bastık ve Sena Şener son yıllarda beğendiğim sesler arasında. Gerçekten ses olarak son yıllarda kadın şarkıcılardan beni etkileyen Simge var mesela. Onu dinlerken kalbime dokunan, puslu bir ses rengi var. Sena Şener’in özel besteleri var, yorumlarken de her duyguyu yaşattığı için ayrıca seviyorum. Zeynep Bastık’ın akıcı sadeliğini, rahat yorumunu seviyorum.”