Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilgievlerinde yaz okulu eğitimleri başladı

ÇAYIROVA BELEDİYESİ’NİN BİLGİEVLERİNDE YAZ OKULU EĞİTİMLERİ BAŞLADI. ÇOCUKLAR VE GENÇLER, BİLGİEVLERİNDE ALACAKLARI EĞİTİMLERLE YAZ TATİLLERİNİ DOLU DOLU GEÇİRECEKLER.

ÇAYIROVA BELEDİYESİ'NİN BİLGİEVLERİNDE YAZ

Çayırova Belediyesi’nin bilgievlerinde yaz okulu eğitimleri başladı. Çocuklar ve gençler, bilgievlerinde alacakları eğitimlerle yaz tatillerini dolu dolu geçirecek.

Eğitime büyük önem veren ve bu noktada birçok çalışmayı hayata geçiren Çayırova Belediyesi, ilçedeki çocukların ve gençlerin yaz aylarını daha dolu dolu geçirmesi için bilgievlerinde yaz okulu kursları düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda biten kayıt sürecinin ardından, bilgievleri yaz okullarında eğitimler başladı. Zeka oyunları, okuma-yazma kursları, eğlenceli matematik, eğlenceli bilim, sokak oyunları, resim, müzik ve Kur’an-ı Kerim dallarında eğitim alan Çayırovalı çocuklar ve gençler, yaz aylarını verimli bir şeklide geçirecek.

Çayırova Belediyesi’nin yaz kursları sınav heyecanı yaşayan gençler için de başladı. 11. sınıftan 12. sınıfa geçen öğrenciler için yapılan yaz okulu üniversiteye hazırlık kursunda da eğitimler başladı. Kayıt sürecinin ardından Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ndeki Gençlik Merkezi’nde eğitim alan Çayırovalı gençler, TYT ve AYT sınavlarına yaz aylarından itibaren hazırlanmaya başladı.