Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞAKŞEHİR’DE RAMAZAN BİR BAŞKA GÜZEL

Başakşehir’de, on bir ayın

Başakşehir’de, on bir ayın sultanı ramazan için düzenlenen etkinlikler doludizgin devam ediyor. Beş farklı noktadaki etkinlik alanlarında Başakşehirliler, iftar sonrası keyifli vakit geçirdi.

Başakşehir Belediyesi, on bir ayın sultanı ramazanda ilçenin 5 farklı noktasında birbirinden güzel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Konserlerden Kuran-ı Kerim tilavetlerine, çocuk etkinliklerinden sohbetlere kadar, birçok farklı etkinliğe Başakşehirliler büyük ilgi gösteriyor. Başakşehir Kent Meydanı, Sular Vadisi, Özdemir Bayraktar Bilim Kültür ve Yaşam Parkı, Şahintepe Spor Parkı ve Altınşehir – Güvercintepe Millet Bahçesi’nde bu hafta da yapılan etkinliklerde ilçe sakinleri keyifli vakit geçirdi.

Farklı isimler, muhteşem etkinlikler

Başakşehirlilerle bir araya gelen farklı isimler, muhteşem etkinliklere imza attı. Sedat Anar, Abdurrahman Sadien ve Grup Dergâh, Hasan Sağındık, Taner Yüncüoğlu, Abdülbaki Kömür, Fatih Koca, Murat Necipoğlu, Recep Demirkaynak ve Mehter, Mustafa Demirci, Mehmet Emin Ay, Grup Yürüyüş, Ayasofya Hafızlar Topluluğu, Furkan Biçer ve Ahmet Bulut, Halil Necipoğlu, Murat Belet, Grup Ravza, Mustafa Akgül ve Bünyamin Topçuoğlu’nun sahne aldığı etkinliklerde Başakşehirliler, hem eğlendi hem de ramazanın manevi atmosferini hissetti. Ayrıca her akşam düzenlenen çocuk etkinlikleri ve kitap fuarında da aileler çocuklarıyla beraber ramazan gecelerinin tadını çıkardı.1 25 3 244697 25 3 241355 25 3 249032 25 3 243334 25 3 244626 25 3 24618