Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bahçeli: Terörist belediye başkanı, milletvekili istemiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari Belediyesi’ne kayyum atanmasına ilişkin “Bir PKK’lının seçimlere katılması başlı başına bir skandaldır. Terörist belediye başkanı, terörist milletvekili istemiyoruz.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

“Hakkari Belediye Başkanı hamdolsun görevden uzaklaştırılarak gözaltına alınmıştır. Bir teröristin 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmesi demokrasiye hakarettir. Silahlı terör örgütünü yönetmek örgüt propagandası yapmak suçlarından yargılanması süren bir PKK’lının seçimlere katılması başlı başına bir skandaldır.

“TÜRKİYE MUZ CUMHURİYETİ, KABİLE DEVLETİ DEĞİLDİR”

‘Kayyuma karşıyız’ sözleriyle bölücü terör örgütüne hizmet eden kişilik yoksunları bellidir. Türkiye muz cumhuriyeti, kabile devleti değildir. Aksini düşünenlere bu vatanın suyu da ekmeği de boğazlarına dizilecektir. Terörist belediye başkanı, terörist milletvekili istemiyoruz.

CHP’YE SERT ELEŞTİRİLER

CHP liderinin yolu yol değil. Sözleri itibarlı değildir. Kendisi her şeyi yapacaktır. Sonra da normalleşmeden bahsedecek. Dİyorum ki bu terazi o sikleti çekmez.DEM’lenmiş CHP’ye sormak isterim bizim hangi konuda yüksek huylu olmamızı bekliyorsunuz? Nasıl bir normalleşme vasatı kafanızdan geçiriyorsunuz? CHP başkanı terör ve terörist görmek hususunda merakta ise yanı başında vazo gibi tuttuğu DEM’li bölücülere bakması en doğal tercih olacak. Bize üslup uyarısı yapan kişinin önce kendi ağzını yıkaması tavsiyemdir.

“YUMUŞAYARAK HANGİ KARARA VARACAKSINIZ?”

Yumuşayarak hangi karara varacaksınız? Şehitlerimize nasıl ihanet edeceğinizi mi? DEM’le övgüler yağdıranlar sorarım maksadınız bunlardan hangisidir? Bir yanağımıza tokat atana diğerini dönemeyiz, ya aynısıyla cevap veririz ya da uzanan o eli kırıp atarız. MHP’nin herhangi bir milletvekilini terörle ilişkilendirmek, yumuşama pozları veren bir zatın edepsiz beyanatıdır. Yumuşama kisvesi altında lafla peynir gemisi yüzdürenlerin ne yapacağı ayrıca ele alınmalıdır.

SİNAN ATEŞ CİNAYETİ

Yargıya intikal etmiş bir cinayet davasında partimizin ve Ülkü Ocakları’nın suçlanması tesadüf değildir. Hepsini biliyoruz. Verilmeyecek bir hesabımızın olmadığını cümle aleme paylaşıyorum.

“HESAPLAŞACAĞIZ AMA HELALLEŞMEYECEĞİZ”

Dostumuzu da dostumuzu da tebrik edecek karakter bizde vardır. Hesaplaşacağız ama helalleşmeyeceğiz. Bugüne kadar sessiz kalışımız ülkücü katillerini unuttuğumuz anlamına asla gelmemelidir.”