Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aşk-ı Memnu’nun Şayeste’si Fatma Karanfil hayatını kaybetti (Fatma Karanfil kimdir?)

Bir süredir kanser mücadelesi veren ve 25 Mayıs’ta entübe edilen Yeşilçam oyuncularından Fatma Karanfil hayatını kaybetti. Fatma Karanfil Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı “Şayeste” karakteriyle hafızalara kazınmıştı.

Bir süredir kanser mücadelesi

2008-2010 yılları arasında yayınlanan “Aşk-ı Memnu” dizisinde “Şayeste” karakteriyle yer alan Fatma Karanfil hayatını kaybetti. Karanfil, geçtiğimiz günlerde entübe edilmişti.

Kansere yakalanan Karanfil’e teşhis konulduğunda çoklu metastasın başladığı öğrenilmişti.

VEFAT HABERİNİ MENAJERİ DUYURDU

Fatma Karanfil’in vefat haberini menajeri Aslı İslamoğlu sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Değerli oyuncumuz Fatma Karanfil’i kaybettik. Türk sinema ve tiyatrosunun saygın isimlerinden, çok değerli oyuncumuz Fatma Karanfil’in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.
Sanat hayatı boyunca pek çok başarılı projede yer alan ve birçok ödüle layık görülen Fatma Karanfil, yalnızca oyunculuğuyla değil, aynı zamanda zarafeti, çalışkanlığı ve insanlığı ile de örnek alınan bir isimdi. Bu acı kaybın derin üzüntüsünü yaşarken, Fatma Karanfil’e Allah’tan rahmet diliyor, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Işığı hiç sönmeyecek, kalplerimizde ve sanat dünyasında daima parlayacaktır. Mekanın cennet olsun, değerli Fatma Karanfil. Tüm Sanat camiasına ve Kamuoyuna duyurulur.”